Chłodnictwo

MONTAŻ, SERWIS I NAPRAWA URZĄDZEŃ CHŁODNICZYCH

Dobór urządzeń chłodniczych

Doświadczenie zdobywane na różnych płaszczyznach związanych z dziedziną chłodnictwa zaowocowało wypracowaniem różnorodnych rozwiązań, które z pełną odpowiedzialnością możemy doradzić naszym klientom – w zależności od specyfikacji danego zapotrzebowania. Pomagamy w doborze urządzeń chłodniczych i aspektach eksploatacji tych urządzeń.

doradztwo-klimatyzacja-w-domu
montaż-instalacji-chłodniczych

Montaż instalacji chłodniczych

Pracownicy naszej firmy to wyspecjalizowani fachowcy. Zatrudniając nas masz pewność, że wykonanie montażu instalacji przebiegnie zgodnie z dokumentacją danego urządzenia, co zapobiegnie awariom i nieścisłościom związanym z nieprawidłowym wykonaniem montażu.

Serwis i naprawa urządzeń chłodniczych

Działalność firmy Eltechserwis nie ogranicza się wyłącznie do montażu urządzeń chłodniczych. Bierzemy pełną odpowiedzialność za każde wykonane zlecenie. Oferujemy naszym klientom czynny serwis urządzeń chłodniczych w każdej chwili, w której zaistnieje taka potrzeba. Klient Eltechserwis ma pewność, że w przypadku wykrycia niezgodności w urządzeniu, bądź symptomów wskazujących na awarię, w każdej chwili może zgłosić się do specjalistów naszej firmy.

naprawa-serwis-chłodniczy

Jeżeli planujesz zakup urządzeń chłodniczych w swojej firmie, masz problemy z montażem, serwisem lub naprawą takich urządzeń, skontaktuj się z nami. Tel. 512669444 Z pewnością znajdziemy satysfakcjonujące rozwiązanie!

Posiadamy szerokie doświadczenie w branży maszyn chłodniczych jak i mroźniczych.

Podejmujemy się naprawy i serwisowania m.in:
lodówek
zamrażarek
kostkarek
komór chłodniczych i mroźniczych
oraz wielu urządzeń nietypowych i specjalistycznych Nasz serwis specjalizuje się w naprawach urządzeń renomowanych firm, między innymi : – Scotsman, Simag, Juka, Iglo, Desmon, Icemarker, Bolarus, Kromet, Lozamet, RmGastro.

Mało, który posiadacz urządzeń chłodniczych wie, że duży procent uszkodzeń tych maszyn jest spowodowany nieprawidłową eksploatacją urządzenia oraz brakiem systematycznych przeglądów i opieki serwisu chłodniczego. Zabieg ten pozwala wcześnie wyeliminować ewentualne zagrożenie awarią. Wiąże się z tym niższy koszt naprawy i poprawne działanie maszyny. Regularne czyszczenie skraplacza poprawia jego wydajność, zmniejsza zużycie energii elektrycznej i wydłuża żywotność tych urządzeń.
Dodatkowo w kostkarkach każdego typu i wielkości kluczowe znaczenie ma dbanie o czystość ich układu wodnego (pompy wodnej, dysz i komory parownika). Systematyczne zabiegi czyszczące wykonywane przez serwis chłodniczy ograniczają ryzyko wystąpienia awarii i dają pewność, że lód nie tylko będzie nadawał się do spożycia, ale także nadadzą mu doskonały wygląd.

 Jeżeli zauważyłeś że twoje urządzenie chłodnicze pracuje z gorszą wydajnością albo zachowuje się w sposób mogący świadczyć o jego ewentualnej uszkodzeniu, nie zwlekaj wezwij fachowy serwis chłodniczy, który sprawdzi i przeprowadzi niezbędne zabiegi, które uchronią wasze urządzenie przed poważniejszą awarią!! Zajmujemy się również serwisem i montażem klimatyzacji. Odpowiednio do metrażu pomieszczenia i wymagań klienta dobieramy rodzaj i moc urządzenia.

Zapraszamy!
Zespół Eltechserwis