• Kontakt z nami: Tel.512669444 Tel.514766456
 • Serwis Elektro-Techniiczny Warszawa Serwis urządzeń chłodniczych i AGD. Naprawiamy m.in:lodówki,zamrażarki,lady chłodnicze,komory chłodnicze,pralki,zmywarki,piece,kuchenki elektryczne,piekarniki. Zajmujemy się sprzętem przemysłowym jak i do użytku domowego. Serwisujemy urządzenia każdej marki,bez względu na ich wiek czy stan techniczny. Na swoje usługi wystawiamy faktury VAT i udzielamy gwarancji. Działamy na terenie Warszawy i okolic/

Gościmy

Odwiedza nas 52 gości oraz 0 użytkowników.

Home

Artykuły powiązane

 • Ozonowanie

  Ozonowanie

  Naturalna dezynfekcja. Perfekcyjne odświeżenie.

  Mamy sposób na bezpieczną likwidację wszelkiego rodzaju źródeł zakażeń oraz nieprzyjemnych zapachów. Jest nim ozon, czyli trójatomowa odmiana tlenu.

  Jakie są efekty ozonowania?

  • Usunięcie grzyba i pleśni.
   Odgrzybienie pomieszczeń i samochodów oraz likwidacja pleśni są konieczne ze względu na nasze zdrowie. Grzyby i pleśnie prowadzą bowiem do wielu schorzeń układu oddechowego i nerwowego, osłabiają odporność i bywają źródłem poważnych problemów skórnych – a to tylko niektóre z ich negatywnych oddziaływań. Ozonowanie natomiast całkowicie je eliminuje.
  • Dezynfekcja.
   Ozonowanie niszczy przenoszące choroby wirusy, bakterie i drobnoustroje, odkażając nie tylko pomieszczenia, ale też sprzęty gospodarstwa domowego.
  • Eliminacja alergenów.
   Rezultaty ozonowania doceniają najbardziej alergicy. W wyniku tego procesu w pomieszczeniu giną bowiem wszelkie alergeny, w tym roztocza i pasożyty. Jest to szczególnie istotne w przypadku cierpiących na alergie najmłodszych członków naszych rodzin.
  • Pozbycie się nieprzyjemnych zapachów.
   Ozonowanie pomieszczeń to świetny sposób na odświeżenie mieszkania po palaczu i pozbycie się drażniących zapachów dymu tytoniowego, spalenizny, stęchlizny, wilgoci, farb, klejów, itp.

  Co w szczególności warto poddać ozonowaniu?

  • Pomieszczenia: w których mieszkają lub pracują alergicy, wnętrza zawilgocone (w tym piwnice i strychy), wnętrza po remoncie, po chorych i zmarłych, po zwierzętach; biura, lokale gastronomiczne, przychodnie, szpitale, hospicja, schroniska, toalety, hale sportowe, siłownie, itp.
  • Urządzenia: klimatyzacje samochodowe, domowe, biurowe.

  Czy wiesz, że ozonowanie wykorzystywane jest również w procesie uzdatniania wody do picia oraz w celu dezynfekcji żywności, jak warzywa, owoce i mięso?

  Oznacza to, że jest to zabieg całkowicie bezpieczny dla naszego zdrowia.
  Oczywiście tylko wtedy, gdy jest prawidłowo wykonany.

  A to właśnie gwarantujemy.

  Zadbaj więc o zdrowie swoje i swojej rodziny i…

  ZAMÓW OZONOWANIE • Zakres naszych usług

  Warszawa,miasto stołeczne Warszawa– stolica Polski i województwa mazowieckiego, największe miasto kraju, położone w jego środkowo-wschodniej części, na Nizinie Środkowomazowieckiej, na Mazowszu, nad Wisłą.

  W wyniku zmian wprowadzonych przez tzw. ustawę warszawską z 2002, Warszawa stanowi obecnie jedną gminę mającą status miasta na prawach powiatu.Jest podzielona na 18 dzielnic m.st. Warszawy.Dzielnice, chociaż są wyodrębnione instytucjonalnie i funkcjonalnie, posiadają ograniczone kompetencje samorządowe i nie posiadają osobowości prawnej. Nazwę każdej dzielnicy, jej granice, zadania i kompetencje oraz zasady i tryb funkcjonowania jej organów określa statut nadany przez Radę m.st. Warszawy.

  Naprawiamy urządzenia chłodnicze i sprzęt AGD na jej terenie i wszystkich jej dzielnicach czyli:Mokotów,Praga Pd,Ursynów,Wola,Bielany,Śródmieście,Targówek,Bemowo ,Ochota,Białołęka,Praga Pn,Wawer,Żoliborz,Ursus,Włochy,Rembertów,Wesoła,Wilanów.I jej okolicach.

  Oferujemy serwis lodówek, pralek i zmywarek, serwis elektryczny i chłodniczy Warszawa. Naprawa sprzętu AGD oraz systemów chłodniczych Warszawa. naprawa AGD Warszawa, naprawa lodówek Warszawa, naprawa pralek Warszawa, naprawa sprzętu AGD Warszawa, serwis kuchenek gazowych Warszawa, serwis sprzętu AGD Warszawa, serwis wentylacji Warszawa, usuwanie awarii elektrycznych Warszawa, usługi elektryczne Warszawa, szybki elektryk Warszawa, pogotowie elektryczne Warszawa 
  Zajmujemy się urządzeniami wiodących producentów takich jak:Bosch,Amica,Whirlpool,Indesit,Beko,LG,Samsung i wszystkimi mniej znanymi producentami.
 • O Nas

  Witamy Na oficjalnej stronie serwisu Eltechserwis

  Specjalizujemy się w naprawach urządzeń chłodniczych gastronomicznych ,klimatyzacyjnych i instalacjach
  elektrycznych oraz wentylacyjnych. zapewniamy fachową obsługą techniczną obiektów usługowo-handlowych i gastronomicznych.


  Nasz serwis pomoże państwu zadbać o swoje urządzenia i podwyższyć komfort panujący w lokalach, co ma pozytywny wpływ na przebywających tam pracowników i klientów.

  Nasza firma działa w zakresie instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych oraz napraw ,montażu i konserwacji urządzeń chłodniczych i gastronomicznych.


  Jesteśmy młodą, ale prężnie rozwijającą się firmą. Elektroniczno-mechaniczne wykształcenie oraz pasja zaowocowały zdobytą wiedzą i doświadczeniem.
  Naszym priorytetem jest to, aby świadczone przez nas usługi wykonywane były na najwyższym poziomie, szczególną uwagę zwracamy na to, aby spełniały obowiązujące normy.
  Zaufanie klientów zdobywamy poprzez rzetelność i odpowiedzialność.
  Posiadamy szerokie doświadczenie w branży maszyn chłodniczych i gastronomicznych.
  Dokonujemy diagnozy urządzenia  i staramy się wybrać najskuteczniejszy sposób  jego naprawy służąc naszą radą i doświadczeniem. Oferujemy państwu nasze usługi z zakresu tej dziedziny stawiając na dobrą współprace  z naszymi klientami.
  Zajmujemy się fachową naprawą sprzętu AGD.
  Zakres naszych napraw obejmuje także urządzenia gastronomiczne ,chłodnicze i klimatyzacyjne.
  Zajmujemy się sprzętem różnych marek i typów bez względu na ich rok produkcji.i stan w jakim się znajdują.
  Teren naszych działań skierowany jest na Warszawę ,jak i jej  okolicę.
  Dojeżdżamy do naszych klientów i większość napraw wykonujemy na miejscu co przyspiesza znacznie usuniecie awarii i zmniejsza ich koszt.
  Służymy radą i naszym doświadczeniem.
  Na wykonywane przez nas usługi udzielamy gwarancji i wystawiamy faktury VAT..
  Naszym priorytetem jest to, aby świadczone przez nas usługi wykonywane były na najwyższym poziomie, szczególną uwagę zwracamy na to, aby spełniały obowiązujące normy.  Zaufanie klientów zdobywamy poprzez rzetelność i odpowiedzialność.Posiadamy szerokie doświadczenie w branży maszyn chłodniczych i gastronomicznych.Podejmujemy się naprawy i serwisowania lodówek, zamrażarek, kostkarek, komór chłodniczych i mroźniczych oraz wielu urządzeń grzewczych między innymi: grillów ,pieców, frytkownic, zmywarek, bemarów.Specjalizujemy się także w naprawach urządzeń chłodniczych ,klimatyzacyjnych i instalacjach
  elektrycznych oraz wentylacyjnych. zapewniamy fachową obsługą techniczną
  obiektów usługowo-handlowych i gastronomicznych.


  Nasz serwis pomoże państwu zadbać o swoje urządzenia i podwyższyć
  komfort panujący w lokalach, co ma pozytywny wpływ na przebywających tam
  pracowników i klientów.W celu zgłoszenia awarii urządzenia lub uzyskania więcej informacji o naszej działalności zapraszamy do działu Kontakt.Zapraszamy do stałej współpracy i do zapoznania się z naszą ofertą,

   


   

 • Serwis chłodniczy Warszawa

  Posiadamy szerokie doświadczenie w branży maszyn chłodniczych jak i mrożniczych

  Podejmujemy się naprawy i serwisowania m.in

  -lodówek,

  -zamrażarek,

  -kostkarek,

  -komór chłodniczych i mrożniczych,

  oraz wielu urządzeń nie typowych i i specjalistycznych

   

  Nasz serwis specjalizuje się w naprawach urządzeń renomowanych  firm, między innymi :

  -Scotsman,Simag,Juka, Iglo, Desmon, Icemarker, Bolarus, Kromet, Lozamet, RmGastro.

   

  Mało,który posiadacz urządzeń chłodniczych wie, że duży procent uszkodzeń tych maszyn jest spowodowany nieprawidłową eksploatacją urządzenia oraz brakiem  systematycznych przeglądów i opieki serwisu chłodniczego. Zabieg ten pozwala wcześnie wyeliminować ewentualne zagrożenie awarią. Wiąże się z tym niższy koszt naprawy i poprawne działanie maszyny. Regularne czyszczenie skraplacza poprawia jego wydajność, zmniejsza zużycie energii elektrycznej i wydłuża żywotność  tych urządzeń .Dodatkowo w kostkarkach każdego typu i wielkości kluczowe znaczenie ma dbanie o czystość ich układu wodnego (pompy wodnej, dysz i komory parownika). Systematyczne zabiegi czyszczące wykonywane przez serwis chłodniczy  ograniczają ryzyko wystąpienia awarii i dają pewność, że lód nie tylko będzie nadawał się do spożycia, ale także nadadzą mu doskonały wygląd.

  Jeżeli zauważyłeś że twoje urządzenie chłodnicze pracuje z gorszą wydajnością albo zachowuje się w sposób  mogący świadczyć o jego ewentualnej uszkodzeniu , nie zwlekaj wezwij fachowy serwis chłodniczy który sprawdzi i przeprowadzi niezbędne zabiegi które uchronią wasze urządzenie przed poważniejszą awarią!!  Zajmujemy się również serwisem i montażem klimatyzacji. Odpowiednio do metrażu pomieszczenia i wymagań klienta dobieramy rodzaj i moc urządzenia.

   

   

 • Serwis AGD Warszawa

  SERWIS AGD - usługi w zakresie naprawy sprzętu AGD. Instalacja, montaż nowych urządzeń. Ocena stanu technicznego, konserwacja, przegląd, naprawa wszystkich typów: pralek, zmywarek, odkurzaczy.

  Nasz serwis oferuje naprawy pogwarancyjne oraz montaż wszystkich typów:

   

  • -pralek
  • -zmywarek,
  • -zmywarek przemysłowych
  • -odkurzaczy,
  • -piekarników elektrycznych,
  • -grzejników elektrycznych,
  • -term,
  • -suszarek bębnowych,
  •  -przepływowych podgrzewaczy wody,
  •  -kuchenek elektrycznych,
  •  -okapów kuchennych,
  •  -obieraczek do ziemniaków,
  •  -naprawą drobnego sprzętu AGD,

   

   

  Podejmujemy się trudnych i nie typowych prac naprawczych.

  Naprawy wykonywane są u klienta w domu ,co zmniejsza koszty naprawy i przyśpiesza znacznie jej wykonanie.Chyba że urządzenie wymaga zabrania go na nasz warsztat.

  Dzięki czemu nasz klient może w niedługim czasie dalej korzystać ze swojego urządzenia.

  Na swoje usługi wystawiamy gwarancje i fakturę VAT.

   

  Lodówka nawaliła i nie trzyma odpowiednich parametrów swojej pracy??

  a może pralka odmówiła posłuszeństwa??

  Nie zwlekaj .Dzwoń.

   

  W celu zgłoszenia awarii i zamówienia naszej wizyty ,mamy do państwa dyspozycji nr telefonu:

   

  5126699444

   

   

   

   

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
 

Informacje cookie